Blog


هدفون NIA یکی از پر فروش‌ترین هدفون ها در بازار ایران است که اگر خود شما تا به حال یکی از آن‌ها را نداشته‌اید ، قطعاً این هدفون را در دست اطرافیان و دوستان خود دیده‌اید. دلیل محبوبیت بالای هدفون های نیا در ایران را میتوان در قیمت مناسب، تنوع رنگ بندی و کیفیت صدای خوب این محصولات، جستجو کرد.

تمامی باتری‌هایی که در ابزار و وسایل مختلف به کار می‌روند، عمر مفیدی دارند و این موضوع تنها محدود به یکسری از وسایل خاص نیست؛ باتری هدفون نیا هم از این قاعده مستثنا نبوده و آن هم عمر مفیدی دارد. اما بعضاً با وقوع برخی موارد ، بسیاری از کاربران به اشتباه گمان می‌کنند که «خود هدفون خراب شده است» در صورتی که چنین نیست. مواردی از این قبیل:

  • خاموش شدن هدفون پس از شارژ کامل
  • دیر شارژ شدن هدفون
  • قطع شدن اتصال با گوشی یا…
  • زود خالی شدن باتری

اما در بسیاری از موارد، با راهکارهای ساده می‌توان این مشکلات را مرتفع کرد و مانع از خرید هدفون دیگر شد.

در ویدئو زیر، نحوه تعویض باتری هدفون نیا را خواهیم دید.
افزوده شد: در ویدئو زیر، نحوه عوض کردن باتری هدفون نیا را خواهیم دید.

در این ویدئو یک مدل از هدفون NIA به عنوان نمونه استفاده شده است، اما مراحل تعویض باتری هدفون نیا X2 ،نیا X3 ، نیا Q8 و مدل‌های دیگر این هدفون یکسان است و تقریباً اصول مشابه و مشترکی دارد.

برای پیدا کردن باتری کافی است مدل مورد نظر خود را در قسمت سرچ بالای صفحه وارد کرده تا آن را بیابید و یا با کلیک بر روی لینک قرار داده شده، تمام باتری‌های موجود در سایت تکنوسان را مشاهده کنید:

باتری تعمیری هدفون

نوشته آموزش تعویض باتری هدفون NIA + ویدئو اولین بار در پخش تکنوسان. پدیدار شد.Source link

دیدگاهتان را بنویسید