Blog


ضمن عرض خسته نباشید حضور همکاران گرامی و قدردانی بابت انتخاب تکنوسان، در نظر داشته باشید جهت مشاهده فاکتور نهایی و پرداخت صورتحساب از قسمت “اکانت من” واقع در قسمت کناری سبد خرید وارد منوی “سفارش ها” شده و آخرین وضعیت تمامی سفارش ها را مشاهده نمایید.

نمایش وضعیت “در انتظار بررسی” به معنای ثبت سفارش توسط شما بوده و سفارش مراحل اولیه خود را طی خواهد نمود، در ادامه بعد از ارسال سفارش برای جمع آوری، وضعیت سفارش به “در حال انجام” تغییر خواهد کرد که بیانگر جمع آوری سفارش شما توسط پرسنل تکنوسان می‌باشد.

همچنین به محض تکمیل فاکتور، وضعیت سفارش به “تکمیل شد” تغییر وضعیت داده و آماده پرداخت می‌شود. شایان ذکر است تمامی “تغییر وضعیت ها” توسط ایمیل و پیامک به اطلاع شما خواهد رسید. در ادامه برای مشاهده مبلغ نهایی فاکتور، مجددا از گزینه سفارش ها وارد منوی “فاکتور شده” شوید تا مبلغ قابل پرداخت سفارش خود را مشاهده کنید.

راهنمای مشاهده فاکتورهای فروش همکاران

در اینجا مبلغ کل که مبلغ سفارش شماست به همراه میزان بدهکاری یا بستکاری شما که از قبل در حسابداری به ثبت رسیده نمایش داده می‌شود تا مبلغ قابل پرداخت شما مشخص شود.

بعد از واریز مبلغ سفارش به شماره کارت مندرج در صفحه، کافیست تا اطلاعات پرداخت خود را در فرم موجود در همان صفحه وارد کرده و تصویر رسید پرداختی را در قسمت “عکس رسید پرداخت” وارد نمایید. (توجه نمایید در این فرم اطلاعات رسید مثل تاریخ و ساعت پرداخت درج می‌شود و نه اطلاعات زمان حال). بعد از ثبت رسید پرداختی و بررسی همکاران، وضعیت رسید ها به حالت “تایید شده” که نشانه تسویه فاکتور است و “رد شده” که بیانگر عدم واریز مبلغ به دلایل مختلف به حساب تکنوسان است تغییر پیدا می‌کند.

در انتها بعد از تسویه، وضعیت سفارش به “ثبت در حسابداری” تغییر پیدا کرده و آماده ارسال می‌شود که به محض ارسال نیز توسط پیامک اطلاع رسانی شده و بعد از تحویل به پست، تیپاکس یا باربری وضعیت سفارش به “ارسال شد” تغییر پیدا می‌کند. جهت مشاهده دقیق تر جزییات، به فیلم آموزشی زیر توجه نمایید. قدردان حضورتان هستیم.

ویدئو راهنمای مشاهده فاکتور فروشSource link

دیدگاهتان را بنویسید